Hakkımızda

Hasbihan Et, Malatya’da bulunan siz değerli misafirlerimize 1982 yılından bu yana babadan oğullara aktarılarak bu zamanlara her yıl biraz daha büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Hasbihan Et, huzur dolu bir ortamda et ve et ürünleri tüketim sağlamanızı, hoş vakitli gün geçirmeniz için sizlere hizmet veren bir aile işletmesidir. Hasbihan Et Malatya çarşı merkezinde hizmet vermektedir. 1982 yılında Beyaz Saray Restoran işletmeciliği yaparak lezzet dünyasındaki yerini alan işletmemiz 2010 yılından itibaren Hasbihan Kahvaltı Salonu ismiyle siz değerli konuklarımıza, hemen karşı yolunda 2017 yılından itibaren Hasbihan Et ismiyle yeni yerinde hizmet vermektedir.

Hasbihan Ailesi olarak

Restaurantımız da hem sizler hem özel misafirleriniz hemde toplantılarınız için alanlarımız bulunmaktadır. Araçlarınız için otopark hizmetlerimiz mevcuttur. Kapalı alanda soğuk ve rüzgarlı havalarda içeride rahatlıkla keyfinize bakabilirsiniz.

Hasbihan Kahvaltı Salonumuz, aradan geçen 8 yıl gibi kısa bir sürede yılın 12 ayı, hafta içi ve hafta sonu öncelikli tercih edilen mekanlar arasındaki yerini almayı başarmıştır. Hasbihan Et ise, gün geçtikçe müşteri memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan işletmelerimizde kendimize ait olan benzersiz tatlar ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.